sesja kobieca szczecin, który fotograf ?

sesja kobieca szczecin, który fotograf ?

Interesuje mnie sesja w ciąży w Szczecinie. Już pora żeby zrobić takie fotografie. Chce mieć super pamiątkę, która wykona ktoś, kto się na tym bardzo dobrze zna. Potrzebna mi wysoka, jakość, a nie duża ilość fotografii.

MBsmoke

Posty: 1

 
Korzystaliśmy z oferty fotografa i byliśmy zadowoleni. Sesja nie była zbyt długa, albowiem przez półtorej godziny wszystko było wykonane. Dzieci się jeszcze nie znudziły i my też, dlatego zdjęcia wyszły rzeczywiście super.

pawel253

Posty: 2

 
Ostatnio spełniłam swoje marzenie i byłam na sesji noworodkowej w Szczecinie. Jestem zachwycona podejściem pani fotograf, która się na tym bardzo dobrze zna.

Klara323

Posty: 5

 
Mnie się zawsze takie fotografie podobały, niemniej jednak z kasa bywa niesłychanie różnie. Muszę się zastanowić czy jednak nie zebrać tych kilku stówek i chociaż takiej standardowej sesji sobie nie wykonać. Nie mam zbyt dużo zdjęć ze swoją rodziną, a te, które są pozostawiają sporo do życzenia. Profesjonalista fotografie wykona o sporo lepiej.

CHatka-eKo

Posty: 5

 
Ostatnio spełniłam własne marzenie i byłam na sesji noworodkowej w Szczecinie. Jestem zachwycona podejściem pani fotograf, jaka się na tym niezwykle dobrze zna.

Klara323

Posty: 2

 
Nie robiła nigdy takich zdjęć, niemniej jednak widziałam je u znajomej. Trzeba przyznać, iż wykonane są faktycznie profesjonalnie. My mamy zdjęć mnóstwo, niemniej jednak nie takich. Na razie nie mogę sobie na takie zdjęcia pozwolić, niemniej jednak jeżeli tylko znajdę trochę wolnej gotówki to zabiorę całą naszą rodzinę na super sesje, a będziemy mieć pamiątkę dla lata.

labuh

Posty: 2

 
My od razu zamówiliśmy sesję ciążową i noworodkową w Stargardzie i jesteśmy zadowoleni. Znana cena, niemniej jednak i niesamowite zdjęcia. Jeżeli ktoś nie jest przekonany do takiej sesji to winien zbadać zdjęcia, jakie tam powstają. To coś niesamowitego i niepowtarzalnego.

CHatka-eKo

Posty: 3

 
Moja sesja kobieca w Szczecinie to był strzał w dziesiątkę. Dla zainteresowanych mogę podać stronę https://www.agnieszkaszlachta.pl/kobiece, gdzie odnajduje się cała opisana oferta. Naprawdę polecam każdej przyszłej mamie wykonanie takiej super sesji.

Aniusiaaa1

Posty: 4

 
Wybraliśmy sesje ciążową i noworodkową w Stargardzie, bowiem wiemy, iż pracuje tam profesjonalna pani fotograf. Chcemy mieć fotografie, które będą super pamiątką dla lata.

090913123

Posty: 2