Spływy kajakowe po Tanwi, polecicie kogoś ?

Spływy kajakowe po Tanwi, polecicie kogoś ?

Hej, ostatnio mój znajomy zapraszał mnie na spływy kajakowe po Roztoczu. Nigdy jednak nie pływałem na kajaku i mam pewne obawy co do tego czy naprawdę dam sobie radę? Co wy o tym sądzicie?

awertoss

Posty: 8

 
Niewątpliwie warto posiadać umiejętność pływania na kajakach niemniej jednak jeżeli takowej nie posiadasz to również nie utoniesz bowiem będziesz wyposażony podczas spływu w kamizelkę.

johncena67

Posty: 9

 
Oczywiście warto posiadać umiejętność pływania na kajakach ale jeżeli takowej nie posiadasz to również nie utoniesz ponieważ będziesz wyposażony podczas spływu w kamizelkę.

irecki67

Posty: 14

 
Jeśli chodzi o spływ kajakowy po Tanwie to godna polecenia jest firma: http://www.splywytanew.pl, sporo razy brałem udział w spływach organizowanych poprzez tę firmę i niezmiernie je polecam.

sgemino

Posty: 25

 
Jeżeli będziesz przestrzegał wszystkich zasad, które zostaną Ci wcześniej przedstawione to podczas spływu po Tanwie nic Ci się nie stanie. Zasady są lecz bardzo proste i nie powinieneś mieć kompletnie żadnego problemu ze zrozumieniem ich ani zapamiętaniem. Nie musisz się więc bać o to, że cokolwiek Ci się stanie.

śpioszek67

Posty: 20

 
Od siebie odradzałbym Ci zabieranie tak małych dzieci na spływ kajakowy po Tanwie. Co prawda dostaną one kamizelki ale jeżeli wypadną z kajaka to może nie być ciekawie. Wobec tego na Twoim miejscu wstrzymałbym się z zabraniem ich na kajaki do pewnego czasu.

korasek

Posty: 12

 
Twoja dziewczyna nie musi posiadać dużej siły do tego aby wiosłować na kajaku. Możecie również wziąć dwuosobowy na którym bez żadnego problemu poradzicie sobie i będziecie mogli naprawdę szybko się przemieszczać. Dodatkowo będziecie mogli sobie porozmawiać.

Jasio234

Posty: 23

 
Nie musisz być silny fizycznie aby pływać na kajaku. Podczas spływu wiosła używasz tylko w pewnych momentach ponieważ sama woda pomaga Ci w tym aby płynąć. Jeżeli więc nie masz siły to po prostu nie wiosłujesz.

MsIp

Posty: 16

 
Sam już wielokrotnie pływałem na kajakach po Tanwie i zdecydowanie polecam Ci tę rzekę na początek. Widoki podczas pływania są naprawdę przepiękne i z pewnością będziesz wspominał je przez długi czas.

Olafff

Posty: 9

 
Jeżeli nie posiadasz swojego kajaka to podczas spływu istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu. Dostępnych jest bardzo wiele kajaków na których będziesz mógł pływać.

jagieloniab0000

Posty: 13