Jaki hotel w gdańsku

Jaki hotel w gdańsku

Poszukuje noclegu w Gdańsku, najlepiej gdzieś w centrum, by w miarę blisko było wszędzie. Wiec jak ewentualnie jakieś takie sprawdzone miejsca macie to się podzielcie propozycjami, chętnie skorzystam z podpowiedzi.

namok

Posty: 2

 
W centrum większość nieruchomości to właśnie oferty noclegów więc jak będziesz szukał dla siebie propozycji to na pewno coś sensownego będziesz w stanie znaleźć.

lary0071

Posty: 11

 
Ostatnio byłem na szkoleniu z pracy w hotelu Gryf i potem zerknąłem sobie na stronę http://gryfgdansk.pl jak wygląda oferta nie dla firm ale dla turystów i także wygląda to interesująco. Tak sobie myślę, że jeśli będę chciał się wybrać do Gdańska to właśnie ten hotel będzie pierwszym wyborem dla mnie.

esdoen1

Posty: 11

 
Gdańsk tak rozwinął się turystycznie, że z hotelami w centrum nie ma problemów. Zobacz sobie porównywarki cenowe i na pewno coś sensownego będziesz w stanie z tego wybierać.

Bryzyt1

Posty: 6

 
Nie miałem w sumie większego problemu ze znalezieniem w Gdańsku noclegu mimo że szukałem na ostatnią chwilę więc chyba tych ofert jest tam tak dużo, że musiałby być jakiś kataklizm, żeby nic nie dało się sensownego wybrać dla siebie.

jajosz12

Posty: 12

 
W sieci znajdziesz liczne strony, gdzie oferty hoteli można porównać i to pewnie będzie najlepsza opcja, bo wygodnie te różne dostępne propozycje będziesz mógł zestawić i pewnie cos sensownego z tego dla siebie będziesz w stanie wybrać. Więc ewentualnie można w tym kierunku iść i przez porównywarke sprawdzać opinie i wybierać najlepszą cenę.

marcin225

Posty: 4

 
Zobacz sobie hotele w centrum, jak planujesz zwiedzanie to na pewno warto wydać więcej, ale mieć nocleg w dobrej lokalizacji, bo to zdecydowanie ułatwi zwiedzanie i sprawi, że cały pobyt będzie znacznie lepiej zorganizowany.

Klakierek56

Posty: 4