jaka firma budowlana

jaka firma budowlana

Komu zlecić roboty wodno-kanalizacyjne na dość niestety trudnym terenie? Muszę z kimś pogadać, odpowiadam za kwestie ustalenia przetargu i za sporo formalności, szukam wykonawcy w różnych źródłach. Jak macie Państwo coś do dodania to zapraszam serdecznie.

Marioleczka

Posty: 1

 
Lepiej po stronach przeglądać niż po ogłoszeniach, bo czasami zupełnie nieaktualne, albo firmy zmieniają zupełnie marki cały czas. Kogoś stabilnego trzeba szukać.

Miluśkooo2

Posty: 3

 
Lepiej generalnego wykonawcę zatrudniać z pełnym działem projektowym niż przypadkowych ludzi, co zaraz ci znikną z rynku.

Kitas

Posty: 12

 
Jednym z najczęściej polecanych generalnych wykonawców dla farm wiatrowych na branżowych forach jest AnaBud. Czytałem sporo o nich. Nawet uczestniczyłem w podobnej inwestycji, na zasadzie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, współpraca inwestorów. OZE to jest przyszłość, a niestety takich wykonawców brakuje, którzy rozumieją potencjał, nowoczesne technologie. Weryfikują praktycznie wszystkie elementy budowy, czy to się w ogóle opłaca, to raz. A dwa utrzymują długoterminowy serwis, kwestie drobnych modernizacji. Z perspektywy inwestora to przyznam, że unikalna oferta.

Miluśkooo2

Posty: 3

 
Jak będziesz miał problemy z komunikacją to od razu rezygnuj. Nie ma nic gorszego niż brak odpowiedzi od ekipy przez powiedzmy kilka dni, kiedy musisz mieć pewność, że jakiś etap został zakończony.

grudziećć

Posty: 2

 
Myślę, że inwestorzy popełniają ten błąd, że za bardzo się śpieszą i nie robią w ogóle porównania konkurencji. Ogólnie to polecam generalne wykonawstwo z potwierdzeniem jakości, dopełnieniem formalności i kwestii pobocznych. Nie martwisz się niczym.

Kitas

Posty: 4

 
Jak z właścicielem możesz bezpośrednio porozmawiać to dobry znak. Jeżeli podpowiada i stara się ograniczyć koszty to tym lepiej. Ta firma przez was polecana to właśnie coś takiego.

mnichest

Posty: 4

 
Patrz nie tylko na wykonawców lokalnych, tylko ogólnokrajowych. Uwierz, że niektórzy taniej wychodzą niż współpraca lokalna. Sam się zdziwiłem.

nemiasty

Posty: 13