Elektroniczne delegacje, program online??

Elektroniczne delegacje, program online??

Hej. Jak w waszych firmach sprawdzają się elektroniczne wnioski urlopowe?

Warto w nie zainwestować?

Kaazz

Posty: 18

 
Co ciekawe program do planowania urlopów ma mnóstwo dodatkowych funkcji. Za jego pomocą możesz wprowadzać nawet informacje o urlopach macierzyńskich. Ponadto program sam oblicza i podaje nam dane o dostępnych dniach urlopowych, a dodatkowo może również wysyłać powiadomienia do wybranego pracownika.

Snaco

Posty: 14

 
Ogromnym udogodnieniem w wielkich firmach jest program do planowania czasu pracy. Dzięki jego pomocy możesz sobie tak przygotować harmonogram, aby każdy z pracowników był zadowolony. Program bierze pod spostrzeżenie wszystkie podane poprzez ciebie kluczowe dane.

ewu1u01

Posty: 21

 
Niezmiernie program do ewidencji urlopów robiony jest poprzez http://www.luminum.pl. Z ich oprogramowania korzystam już porządne kilka lat. Nigdy jeszcze nie miałem żadnych problemów z pracą na tym oprogramowaniu. W 100% odpowiada ono wymaganiom, które stawiają przed nim kadrowcy z przeróżnych rodzajów przedsiębiorstw.

ekspercik

Posty: 14

 
Jako kierownik z kilkuletnim stażem mogę potwierdzić to, że program do planowania czasu pracy znacznie ułatwia pracę, a w dodatku usprawnia funkcjonowanie firmy.

namok

Posty: 11

 
Ja uważam, że program do ewidencji urlopów to nie tylko doskonałe narzędzie dla działów organizacyjnych, ale przede wszystkim dla samych pracowników. W jednym miejscu masz wszystkie ważne dane o terminach swoich urlopów.

El2CzupakaBra

Posty: 25