Serwis ploterów HP, znacie coś?

Serwis ploterów HP, znacie coś?

Ostatnio zepsuł mi się mój ploter. Czy waszym zdaniem jest sens oddawania go do naprawy czy lepiej kupić nowy?

Bryzyt1

Posty: 6

 
W mojej opinii oddanie plotera do serwisu jak najbardziej ma sens i jest jak najbardziej wymienione w przypadku awarii takiego urządzenia.

domniki56

Posty: 7

 
Na Twoim miejscu zdecydowałbym się na naprawę urządzenia ponieważ jest to zdecydowanie tańsze niż zakup nowego urządzenia wysokiej klasy. Naprawa natomiast bardzo często wychodzi naprawdę bardzo tanio i warto wcześniej zapoznać się z kosztami naprawy.

Hunka

Posty: 20

 
W mojej opinii naprawa ploterów w renomowanym serwisie jest wręcz obowiązkiem w wypadku ich awarii a kupowanie nowego urządzenia jest kompletnie nieopłacalny.

johncena67

Posty: 15

 
Z własnego doświadczenia polecam Ci serwis ploterów: http://ploter.org.pl. Moim zdaniem jest to jeden z najbardziej fachowych serwisów działających na terenie Poznania w którym pracownicy mają przede wszystkim dużą wiedzę na temat naprawy ploterów.

Klaudii

Posty: 14

 
Mój znajomy gdy jego ploter uległ awarii od razu udał się do serwisu ploterów HP i ku mojemu zaskoczeniu naprawa była niesłychanie tania. Dodatkowo jego ploter działa zdecydowanie lepiej niż przed naprawą albowiem zostały określane jeszcze różne elementy a więc naprawę niesłychanie sobie chwali i poleca ją każdemu w wypadku awarii.

mati

Posty: 19