podsłuch w telefoniem, oferta ?

podsłuch w telefoniem, oferta ?

Witam. Dajcie znać, jeżeli orientujecie się, co to dokładnie jest Spyphone? Jak używa się takiego podsłuchu w praktyce? Muszę coś takiego zainstalować na telefonach pracowników. Nie ulega wątpliwości będą o tym wiedzieli. Pozdrawiam.

sgemino

Posty: 8

 
https://spyphonesoft.pl/ to link do firmy, która ma świetne oprogramowanie Spyphone. To znakomicie działający podsłuch. Poza najważniejszą funkcją, ma wiele innych, jakie się przydają na przykład robienie zdjęć otoczenia.

andrew66

Posty: 9

 
Ja umówiłam się z córką, że to dla jej dobra. Fakt, ma dopiero 12 lat. Pewnie gdy będzie miała więcej, zrezygnuje z takiej inwigilacji :) Na razie jestem zadowolona, ponieważ korzystam z lokalizacji telefonu. Czuję się bezpieczniej odkąd zainstalowaliśmy podsłuch w telefonie. Wiem, gdzie jest po szkole itd.

jkiolek56

Posty: 23

 
Nie niezmiernie znam się na tych sprawach, ale chyba taki podsłuch na telefonie nie jest zgodny z prawem? Jak nie, to mi wytłumaczcie dokładnie, o co chodzi. Z góry dziękuję.

Klaudi

Posty: 14

 
Ja umówiłam się z córką, że to dla jej dobra. Fakt, ma dopiero 12 lat. Pewnie gdy będzie miała wiecej, zrezygnuje z takiej inwigilacji :) Na razie jestem zadowolona, bowiem korzystam z lokalizacji telefonu. Czuję się bezpieczniej odkąd zainstalowaliśmy podsłuch w telefonie. Wiem, gdzie jest po szkole itd.

giena1977a

Posty: 10

 
Niesamowite możliwości. Według mnie nie ma lepszego podsłuchu jak właśnie oprogramowanie Spyphone. Teraz dokładnie mogę śledzić telefon, na którym aplikacja została zainstalowana. Świetny program.

Lupusx

Posty: 8

 
No właśnie o obsługę mi chodzi. Nie chcę zostać wyśmiana, lecz może na przykład trudno poradzić sobie z takim oprogramowaniem. Nie chodzi mi o zainstalowanie, lecz o samo użytkowanie. Jeżeli korzystacie z podsłuchu na telefon, to niezwykle proszę napiszcie coś na temat korzystania z takiej aplikacji Jak to w praktyce wygląda?

MShR

Posty: 8

 
Ciekawa jestem tych wszystkich opcji. Z tego, co czytałam na stronie to Spyphone jest chyba najlepszy. Mam nadzieję, że nie wyniesie mnie to wiele. Na razie chciałabym spróbować, zbadać, jak to wygląda w praktyce.

zoferek

Posty: 12