Naturalne kosmetyki online

Naturalne kosmetyki online

HEJ. Polećcie mi jakąś internetową drogerię oferującą duży wybór kosmetyków pielęgnacyjnych i kolorowych w niewygórowanych cenach. Chodzi mi przede wszystkim o kosmetyki naturalne.

Lux-Mark24

Posty: 1

 
Po siłowni zaczęłam jeszcze nakładam na ciało masło macadamia rafinowane z https://e-naturalne.pl/pl/c/Masla/19 i przyznam, że doskonale się wchłania. Stosuję zamiast klasycznych balsamów, a w sklepie wyjaśniono mi, że pasuje do każdego rodzaju skóry. Akurat mam skłonności do zaczerwienień po treningu, ale masło i tutaj się sprawdza. Mam wrażenie, że zapewnia pewną barierę ochronną.

Miluśkooo2

Posty: 2

 
Znam ten sklep od dawna. Niektóre grupy dermokosmetyków, jako pierwsi wpuszczali na rynek, jak jeszcze nikt nie wiedział, co to jest kosmetyk naturalny :)

esdoen1

Posty: 9

 
Czekaj dłużej, aż kosmetyk się wchłonie, szczególnie z serii nawilżającej i dopiero później zaczynaj makijaż, żeby nic nie kulkowało. Nauczyłam się tego w bólach, bo nie jestem zbyt cierpliwa :)

edyta123

Posty: 11

 
Wyniki po kosmetykach naturalnych mam pozytywne i jest naprawdę inaczej od ropopochodnego składu, który zatyka pory.

kerad17

Posty: 2

 
Wszystko z witaminą E, cynkiem, kwasem hialuronowym i ekstraktami owocowymi polecam właściwie do pielęgnacji cery trądzikowej.

jajosz12

Posty: 4

 
Przejrzę na pewno i dziękuję za komentarz. Właśnie o coś takiego mi chodziło.

Muzyka24

Posty: 19

 
Najpierw kąpiel z glinką, później pielęgnacja reszty ciała, bo lepiej kosmetyki się wchłaniają.

Ycomojo

Posty: 3